AOW Faktoring S.A. to niezależna od żadnego banku lub innej instytucji finansowej firma faktoringowa. Na polskim rynku obrotu wierzytelnościami jesteśmy obecni od roku 1993. Specjalizujemy się przede wszystkim w usługach faktoringowych z regresem przeznaczonych dla mikrofirm oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Cechami, które wyróżniają naszą ofertę są: daleko idąca elastyczność w kształtowaniu umowy oraz czytelny i łatwy do skalkulowania system naliczania prowizji.

Zachęcamy do poznania zalet oferty AOW Faktoring S.A. i porównania jej z innymi ofertami usług faktoringowych obecnych na rynku.

Zalety oferty AOW Faktoring S.A.:

 

Brak wymogu minimum posiadanych obrotów. 

 

 

Możliwość finansowania faktur pochodzących nawet od tylko jednego kontrahenta. Nasz Klient sam wybiera, kiedy i które faktury chce przekazać do finansowania. Możliwość finansowania faktur po terminie płatności. 

 

 

Brak opłat wstępnych, żadnych opłat z góry, żadnych opłat za rozpatrywane wnioski, żadnych opłat za przedłużenie umowy, żadnych kosztów audytu, żadnych opłat za zakończenie współpracy, żadnych opłat za niewykorzystanie limitu. Ocena wiarygodności obecnych i nowych kontrahentów bez dodatkowych kosztów. 

 

 

Przelew środków następuje natychmiast po potwierdzeniu przekazanych do AOW Faktoring S.A. dokumentów. 

 

Każdą umowę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Wszystkie informacje o umowie oraz raporty dostępne są on-line bez dodatkowych kosztów. Żadnych długoterminowych umów. Możliwość wypowiedzenia umowy z 14 dniowym wyprzedzeniem. Elastyczne dopasowanie umowy do wzrostu obrotów i okresu współpracy. 

 

Przejrzysty system naliczania prowizji tylko od faktur przekazanych do finansowania. Żadnych dodatkowych kosztów. Profesjonalny serwis zarządzania wierzytelnościami.

 

 

Szybka reakcja na zaistniałe problemy, większość decyzji zapada w tym samym dniu. Obsługujemy Klientów z całej Polski.