fbpx

AOW to firma faktoringowa która od ponad 30 lat oferuje faktoring.

Co nas wyróżnia

Firma faktoringowa AOW to niezależna od żadnego banku lub innej instytucji finansowej firma faktoringowa. Na polskim rynku obrotu wierzytelnościami jesteśmy obecni od roku 1993. Specjalizujemy się przede wszystkim w usługach faktoringowych z regresem przeznaczonych dla mikrofirm oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Cechami, które wyróżniają naszą ofertę są: daleko idąca elastyczność w kształtowaniu umowy oraz czytelny i łatwy do skalkulowania system naliczania prowizji.

Zachęcamy do poznania zalet oferty AOW Faktoring S.A. i porównania jej z innymi ofertami usług faktoringowych obecnych na rynku.

Zalety oferty AOW Faktoring S.A.:

Brak wymogu minimum posiadanych obrotów.

Możliwość finansowania faktur pochodzących nawet od tylko jednego kontrahenta. Nasz Klient sam wybiera, kiedy i które faktury chce przekazać do finansowania. Możliwość finansowania faktur po terminie płatności.

Brak opłat wstępnych, żadnych opłat z góry, żadnych opłat za rozpatrywane wnioski, żadnych opłat za przedłużenie umowy, żadnych kosztów audytu, żadnych opłat za zakończenie współpracy, żadnych opłat za niewykorzystanie limitu. Ocena wiarygodności obecnych i nowych kontrahentów bez dodatkowych kosztów.

Przelew środków następuje natychmiast po potwierdzeniu przekazanych do AOW Faktoring S.A. dokumentów.

Każdą umowę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Wszystkie informacje o umowie oraz raporty dostępne są on-line bez dodatkowych kosztów. Żadnych długoterminowych umów. Możliwość wypowiedzenia umowy z 14 dniowym wyprzedzeniem. Elastyczne dopasowanie umowy do wzrostu obrotów i okresu współpracy.

Przejrzysty system naliczania prowizji tylko od faktur przekazanych do finansowania. Żadnych dodatkowych kosztów. Profesjonalny serwis zarządzania wierzytelnościami.

Szybka reakcja na zaistniałe problemy, większość decyzji zapada w tym samym dniu. Obsługujemy Klientów z całej Polski.