fbpx

AOW to firma faktoringowa która od ponad 30 lat oferuje faktoring.

AOW Faktoring S.A. – ul. Traugutta 16B, 42-215 Częstochowa

30 LAT NA RYNKU!

Godziny pracy: 8:00 – 15:00

O Firmie:

AOW Faktoring S.A. to niezależna od żadnego banku lub innej instytucji finansowej firma faktoringowa. Na polskim rynku obrotu wierzytelnościami jesteśmy obecni od roku 1993. Specjalizujemy się przede wszystkim w usługach faktoringowych z regresem przeznaczonych dla mikrofirm oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Cechami, które wyróżniają naszą ofertę są: daleko idąca elastyczność w kształtowaniu umowy oraz czytelny i łatwy do skalkulowania system naliczania prowizji.

Zachęcamy do poznania zalet oferty AOW Faktoring S.A. i porównania jej z innymi ofertami usług faktoringowych obecnych na rynku. 

Zalety oferty AOW Faktoring S.A.:

Brak wymogu minimum posiadanych obrotów.

Możliwość finansowania faktur pochodzących nawet od tylko jednego kontrahenta. Nasz Klient sam wybiera, kiedy i które faktury chce przekazać do finansowania. Możliwość finansowania faktur po terminie płatności.

Brak opłat wstępnych, żadnych opłat z góry, żadnych opłat za rozpatrywane wnioski, żadnych opłat za przedłużenie umowy, żadnych kosztów audytu, żadnych opłat za zakończenie współpracy, żadnych opłat za niewykorzystanie limitu. Ocena wiarygodności obecnych i nowych kontrahentów bez dodatkowych kosztów.

Przelew środków następuje natychmiast po potwierdzeniu przekazanych do AOW Faktoring S.A. dokumentów.

Każdą umowę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Wszystkie informacje o umowie oraz raporty dostępne są on-line bez dodatkowych kosztów. Żadnych długoterminowych umów. Możliwość wypowiedzenia umowy z 14 dniowym wyprzedzeniem. Elastyczne dopasowanie umowy do wzrostu obrotów i okresu współpracy.

Przejrzysty system naliczania prowizji tylko od faktur przekazanych do finansowania. Żadnych dodatkowych kosztów. Profesjonalny serwis zarządzania wierzytelnościami.

Szybka reakcja na zaistniałe problemy, większość decyzji zapada w tym samym dniu. Obsługujemy Klientów z całej Polski.