fbpx

AOW to firma faktoringowa która od ponad 30 lat oferuje faktoring.

AOW Faktoring S.A. – ul. Traugutta 16B, 42-215 Częstochowa

30 LAT NA RYNKU!

Godziny pracy: 8:00 – 15:00

Faktoring dla Agencji Pracy Tymczasowych

Faktoring dla Agencji Pracy Tymczasowych

Tu przede wszystkim liczy się czas!

Nieważne czy wynagrodzenie wypłacasz tygodniowo czy miesięcznie, najważniejsze żeby zawsze było na czas. Trudno o to jeżeli kontrahenci wymagają 30 lub nawet 60 dniowego terminu płatności. Albo jeżeli z różnych powodów spóźnią się z zapłatą. Faktoring w AOW pozwoli Ci spokojnie rozwijać biznes bez martwienia się o bieżący cash flow.

Faktoring dla Agencji Pracy Tymczasowych to:

  1. Pieniądze na koncie od razu po wystawieniu faktury
  2. Możliwość oferowania dłuższych terminów płatności niż konkurencja
  3. Weryfikacja obecnych i przyszłych kontrahentów
  4. Płynność finansowa pomimo opóźnień w spłacie faktur
  5. Wynagrodzenia oraz ZUS zawsze uregulowane na czas

Usługa w firmie faktoringowej AOW to doskonałe rozwiązanie dla firm z branży outsourcingu pracowniczego i agencji pracy tymczasowej. Firma pośrednicząca w zatrudnianiu pracowników najczęściej musi ponieść koszty już na starcie procesu rekrutacji na przykład sprowadzając pracowników do Polski, zapewniając im zakwaterowanie czy też szkolenie pod kątem przyszłego pracodawcy.

Wynagrodzenia i składki ZUS są wypłacane przez firmy pośredniczące w zatrudnieniu z reguły przed terminem płatności wystawionej za te usługi faktury. Faktoring powoduje, że agencje pracy tymczasowej mogą zachować płynność finansową i ciągle poszerzać grono swoich klientów.

Dzięki naszej usłudze wzrasta Twoja przewaga nad konkurencyjną, bo możesz oferować lepsze warunki współpracy swoim potencjalnym klientom w postaci dłuższych terminów płatności.

Faktoring dla mikro, małych i średnich firm.

Faktoring dla Agencji Pracy Tymczasowych

Faktoring
Mikro firmy

Na współpracę mogą liczyć nawet najmniejsze firmy, ponieważ AOW nie ustala minimum wymaganego obrotu. Jesteśmy również otwarci na współpracę ze start up’ami tj. podmiotami rozpoczynającymi działalność rynkową. Koszt miesięcznego finansowania jest zależny od ilości wystawianych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców.

Faktoring dla Agencji Pracy Tymczasowych

Faktoring
Małej firmy

Główna grupa Klientów w portfelu AOW. Sposób skonstruowania naszej oferty pozwala nam współpracować zarówno z firmami początkującymi, jak i z tymi, których pozycja rynkowa jest ugruntowana. Koszt miesięcznego finansowania jest zależny od ilości wystawionych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców.

Faktoring dla Agencji Pracy Tymczasowych

Faktoring
Średniej firmy

AOW posiada stabilne i przejrzyste źródła finansowania w postaci emisji obligacji korporacyjnych notowanych na rynku Catalyst. To pozwala nam obsługiwać podmioty o dużym zapotrzebowaniu kapitałowym. Koszt miesięcznego finansowania jest zależny od ilości wystawianych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców klienta.