fbpx

AOW to firma faktoringowa która od ponad 30 lat oferuje faktoring.

AOW Faktoring S.A. – ul. Traugutta 16B, 42-215 Częstochowa

30 LAT NA RYNKU!

Godziny pracy: 8:00 – 15:00

Faktoring na stronach www

Zarówno pojęcie, jak i oferta faktoringu zajmują sporo miejsca na stronach firm finansowych. Często są to witryny związane z bankami.

W przejrzysty sposób rozwiązanie problemu płynności w przedsiębiorstwie za pośrednictwem faktoringu pokazane jest na www.faktoring.arvato.pl. Można tu znaleźć wyjaśnienie, kiedy warto skorzystać z faktoringu (m.in. w pytaniach i odpowiedziach) oraz jak nawiązać współpracę z firmą. Poza tym interesująco przedstawiono porównanie między faktoringiem a kredytem, co zapewne pomoże niezdecydowanym w wyborze formy finansowania działalności gospodarczej. Ciekawa jest też prezentacja funkcjonowania faktoringu przedstawiona na schemacie w wademekum.

Wstępny kontakt za pośrednictwem sieci można nawiązać także na www.pekaofaktoring.com.pl. Inną związaną z jednym z największych banków witryną jest www.heller.pl. Zainstalowana tu funkcja „policz sam” umożliwia skorzystanie z kalkulatora faktoringowego, czyli policzenia kosztów operacji po podaniu takich danych, jak kwota należności i termin płatności faktury. Dodatkowo wymagane są wskazane przez firmę dane (przykładowe oprocentowanie, prowizja) podane w ofercie. Podobny kalkulator oferuje też giełdowy www.eurofaktor.pl. Zamieszczono tam m.in. studia przypadku pomagające zrozumieć istotę działania faktoringu na przykładach, a także przystępny słowniczek pojęć.

Inne związane z bankami strony, na których podjęte są te zagadnienia, to www.faktor.bzwbk.pl, oraz www.bwe.pl www.getinbank.pl. Ponadto można zajrzeć na www.aow.com.pl oraz na www.affactassur.com/po. Chociaż tylko cześć linków na tej ostatniej stronie jest aktywna, to zachęca do nawiązania interaktywnego kontaktu z firmą, choćby za pomocą odpowiednio przygotowanego formularza.

Marcin Butkiewicz

Puls Biznesu z dnia 19.09.2005, Przedsiębiorca, strona 30
www.pb.pl