20 lat
AOW Faktoring
20 lat

Faktoring dla małych

„Faktoring dla małych” to produkt skierowany do firm zainteresowanych uzyskaniem limitu faktoringowego w przedziale od 100 tys. PLN do 1 mln. PLN. Jednocześnie jest to główna grupa Klientów w portfelu AOW. Sposób skonstruowania naszej oferty pozwala nam współpracować zarówno z firmami początkującymi, jak i z tymi, których pozycja rynkowa jest ugruntowana. Koszt miesięcznego finansowania mieści się w przedziale 2%-3% i jest zależny od ilości wystawionych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców Klienta, którego faktury przekazujemy do finansowania.

Czy zastanawiałeś się kiedyś jaką przyjemnością byłyby prowadzenie własnego biznesu, bez konieczności stosowania wydłużonych terminów płatności – 60, 60, 90 dni? Kierując firmą mógłbyś się skoncentrować wyłącznie na rzeczach najważniejszych, związanych z jej rozwojem. Nie musiałbyś myśleć o ograniczeniach finansowych, które mogą nie pozwolić na przeprowadzenie zyskownej transakcji. Wykorzystanie faktoringu w prowadzeniu przedsiębiorstwa może sprawić, że z przyjemnością będziesz prowadzić swój biznes, skupiając się na zdobywaniu nowych klientów.

Do podpisania umowy faktoringowej w AOW konieczne jest posiadanie rzetelnych odbiorców dóbr i/lub usług tzn. wypłacalnych firm, gwarantujących terminową regulację płatności na nabywane dobra/usługi. W przeciwieństwie do innych firm faktoringowych nie wymagamy posiadania przez Klienta (Faktoranta) zdolności kredytowej czy innych zabezpieczeń. Dla nas najważniejsza jest wiarygodność odbiorców, którzy płacą za wykupywane faktur . Ten czynnik decyduje przy podejmowaniu decyzji o przyznaniu limitu faktoringowego. 

W AOW elastycznie kształtujemy umowę faktoringową, dopasowując ją do potrzeb Klienta, a formalności sprowadzamy do minimum. Chcemy żebyś natychmiastowo mógł korzystać z pieniędzy zablokowanych w wystawionych fakturach.Infolinia AOW: 34 372 04 76
Kontakt w dni powszednie w godzinach 7:00-16:00
Pogotowie Faktoringowe: 34 343 55 40
Potrzebujesz gotówki na bieżącą działalność? Masz pytania?
Wyślij nr telefonu:
Konsultant do Ciebie oddzwoni
Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami!