fbpx

AOW to firma faktoringowa która od ponad 30 lat oferuje faktoring.

AOW Faktoring S.A. – ul. Traugutta 16B, 42-215 Częstochowa

30 LAT NA RYNKU!

Godziny pracy: 8:00 – 15:00

Nagrody i wyróżnienia

O Firmie:

Certyfikat Rzetelności KRD
Krajowy Rejestr Długów zaświadcza, że AOW FAKTORING S.A. nie posiada żadnych przeterminowanych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów Biurze Informacji Gospodarczej S.A. określonych w Ustawie z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz. U. N. 81, poz. 530). FIRMA UCZESTNICZY W PROGRAMIE RZETELNA FIRMA NIEPRZERWANIE OD 2010 ROKU. https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/2173G3KW
Nagrody i wyróżnienia
Diament Miesięcznika Forbes 2014

Firma faktoringowa AOW otrzymała prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez opiniotwórczy magazyn Forbes.

Szczegóły metodologii wyceny spółek oraz pomiaru wzrostu ich wartości opracowane zostały przez analityków Bisnode Polska w porozumieniu z redakcją Forbesa. Wykorzystane dane finansowe pochodzą z oficjalnych informacji przekazywanych przez firmy zgodnie z polskim prawem i zebranych przez wywiadownię gospodarczą. Na liście Diamentów znalazły się przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy średnioroczny wzrost wartości aktywów na przestrzeni ostatnich trzech lat.

W rankingu ”Diamenty Forbesa 2014” AOW Faktoring została sklasyfikowana na 54. miejscu na Śląsku i 613. miejscu w Polsce wśród firm o przychodach od 5 do 50 milionów. Obecność na liście jest dla nas potwierdzeniem, że obrana strategia rozwoju przynosi zamierzone efekty.

Chcemy też podziękować wszystkim naszym klientom za okazane zaufanie i owocną współpracę. To wyróżnienie to również Wasza zasługa.

http://www.forbes.pl

Nagrody i wyróżnienia
Godło „Firma Przyjazna Klientowi” za rok 2013
AOW Faktoring S.A. została nagrodzona godłem ogólnopolskiego programu certyfikującego „Firma Przyjazna Klientowi”. Godło Firma Przyjazna Klientowi to nagroda od klientów firmy za wysoką jakość współpracy, przyznawana na podstawie wyników niezależnych badań przeprowadzanych przez Organizatora – Fundację Obserwatorium Zarządzania. Wyróżnienie to zdobywają tylko te instytucje, które za priorytetowe stawiają potrzeby klientów i stale pracują nad poprawą jakości ich obsługi. W ramach procesu certyfikacji AOW Faktoring została poddana niezależnemu audytowi sprawdzającemu jakość obsługi klienta między innymi w takich obszarach jak: atrakcyjność oferty, jej elastyczność, zaufanie klientów, rzetelność, dostępność kanałów komunikacji. Program Certyfikacyjny jest oparty na analizie opinii Klientów odnoszących się do firmy. Badane są różne wymiary, od ogólnego zadowolenia klienta, poprzez szczegółową ocenę jakości współpracy, poprawną obsługę, kanały komunikacji oraz prawdopodobieństwo rekomendacji produktów i usług przedsiębiorstwa. Do realizacji badania wykorzystywany jest indywidualny kwestionariusz. Realizowany model badania oparty jest na wywiadach telefonicznych. Uzyskane przez AOW Faktoring wysokie wyniki na każdym audytowanym poziomie zapewniły zdobycie Godła „Firmy Przyjaznej Klientowi” za rok 2013. Tytuł Firmy Przyjaznej Klientowi stanowi dla nas szczególnie istotne wyróżnienie, ponieważ przyznawany jest na podstawie opinii naszych klientów. Wasze uznanie przejawia się w wysokiej ocenie jakości naszych usług, profesjonalizmu, terminowości oraz uczciwości – a więc aspektów z naszego punktu widzenia kluczowych we współpracy z Wami. Serdecznie wam wszystkim dziękujemy i obiecujemy dalszą poprawę w zakresie jakości obsługi klienta oraz oferowaniu profesjonalnej usługi faktoringu coraz szerszemu ich gronie. http://www.firmaprzyjaznaklientowi.pl/
Nagrody i wyróżnienia
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Z dużą satysfakcją przyjęliśmy informację, iż firma AOW Faktoring otrzymała prestiżowe wyróżnienie nadawane przez Dun & Bradstreet Poland – Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

Spółka trafiła do grona uhonorowanych firm o najwyższej ocenie stabilności wystawianej przez analityków D & B Poland. Firmy wyróżnione certyfikatem charakteryzują się danymi finansowymi dającymi gwarancję wysokiego poziomu rentowności oraz płynności finansowej. To kolejne wyróżnienie dające pewność, iż AOW Faktoring to zaufany i wiarygodny partner biznesowy.

Nagrody i wyróżnienia
Certyfikat Rzetelności w programie Rzetelna Firma dla AOW Faktoring

Z przyjemnością informujemy, iż firma AOW Faktoring uzyskała Certyfikat Rzetelności w programie Rzetelna Firma, prowadzonym pod patronatem Krajowego Rejestru Długów.

Certyfikat potwierdza transparentność oraz rzetelność płatniczą firmy, a także umożliwia Państwu bieżącą weryfikację naszej wiarygodności. Potwierdza również fakt, iż oferowane przez nas usługi są najwyższej jakości, a relacje z Klientami oparte są na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Nagrody i wyróżnienia
Nominacja AOW Faktoring w kategorii „Faktoring dla MŚP”

W 2010 roku Gazeta Finansowa w magazynie „Turbiny polskiej gospodarki – Najlepsze produkty i usługi dla MŚP” nominowała AOW Faktoring w kategorii „Faktoring dla MŚP” – najlepsze produkty dla MŚP 2010.

Nominację, obok AOW Faktoring Sp. z o.o., otrzymały również Bibby Financial Services Sp. z o.o. oraz Polfactor S.A.

Oferowany przez nas faktoring został zatem doceniony jako produkt dostosowany do wymogów oraz specyfiki działania firm z sektora MŚP.

Nagrody i wyróżnienia
AOW Faktoring najlepsza w rankingu firm faktoringowych

AOW Faktoring najskuteczniejszym faktorem w Polsce – to wynik rankingu polskich firm faktoringowych wchodzącego w skład Raportu Faktor 2007 – Jak skutecznie poprawić płynność finansową firmy, opracowanego przez portal IPO.pl.

Redakcja portalu IPO.pl już po raz drugi opracowała raport dotyczący faktoringu, w którym oceniła firmy faktoringowe pod kątem przyszłego klienta, czyli przedsiębiorcy z sektora MŚP. W rankingu zostały zaakcentowane takie kwestie jak: dostępność usługi, szybkość z jaką przedsiębiorcy mogą uzyskać finansowanie oraz to, czy firmy faktoringowe upraszczają proces obsługi klienta przez Internet.

Ranking firm faktoringowych został opracowany wspólnie z Hilton Baird Polska, a patronem medialnym został Puls Biznesu.

Raport Faktor 2007 został stworzony z myślą o przedsiębiorcach i ma służyć jako przewodnik po faktoringu. Właściciele firm, oprócz poznania rankingu faktorów, mogą dokładnie dowiedzieć się dlaczego warto skorzystać z ich usług, czym usługa faktoringowa różni się od kredytu czy leasingu oraz jakie wymagania trzeba spełnić, aby szybko pozyskać gotówkę dla firmy. Ponadto w raporcie znalazły się wywiady z przedstawicielami branży faktoringowej. Dodatkowo zostały zaprezentowane studia przypadków skutecznej i efektywnej współpracy pomiędzy faktorami, a przedsiębiorcami.

Pełny raport można pobrać ze strony IPO.pl, klikając w poniższy link:

raport_faktor_2007.pdf