fbpx

AOW to firma faktoringowa która od ponad 30 lat oferuje faktoring.

AOW Faktoring S.A. – ul. Traugutta 16B, 42-215 Częstochowa

30 LAT NA RYNKU!

Godziny pracy: 8:00 – 15:00

zegar
Blog
Agata Sosnowska - Jarząbek

A co jeśli Odbiorca nie zapłaci?

Klienci obawiają się, że kiedy nadejdzie termin płatności faktur przez nich wystawionych, a Odbiorca nie dokona wpłaty na konto Faktora, to wówczas AOW wypowie im umowę faktoringu i naśle na nich komorników. Zobacz, jak to wygląda w praktyce.

» czytaj całość
aresztowanie
Blog
Jakub Barańczuk

Tym Panom dziękujemy…

Pokusa bezpodstawnego wzbogacenia się, uzyskania podwójnej zapłaty za fakturę, zawłaszczenia nienależnej gotówki jest zjawiskiem tak samo powszechnym jak każda inna próba wyłudzenia czy oszukania obecna w innych sferach życia. Tak czy owak – każdy występek kończy się dla delikwenta źle. W najlepszym wypadku pogonieniem za drzwi, w najgorszym skazującym wyrokiem karnym.

» czytaj całość
Rozmowa telefoniczna managera
Blog
Agnieszka Staniec

Dlaczego warto korzystać z faktoringu?

Faktoring dla małego przedsiębiorcy jest często jedynym, możliwym do uzyskania źródłem finansowania własnego biznesu, szczególnie na początkowym etapie rozpoczęcia działalności. Posiadane oszczędności kończą się z reguły zbyt szybko w stosunku do potrzeb i wydłużonych terminów płatności, które dyktuje rynek, a na większy kredyt nowo powstała firma nie ma szans.

» czytaj całość
Faktoring dla małych firm
Blog
Michał Kinkel

Skuteczne rozwiązanie, ale czy dla wszystkich?

Faktoring to nowoczesne i przyjazne narzędzie finansowe. Nadaje się dla firm małych i dużych na praktycznie każdym etapie rozwoju. Michal Kinkel Jest proste w zastosowaniu i zapewnia szereg korzyści, takich jak szybki dostęp do gotówki, bezpieczeństwo prowadzenia działalności, swobodę w decydowaniu, kiedy i ile środków z wystawionych faktur chcemy uruchomić. Wykorzystany w sposób umiejętny, pozwala zbudować pozytywne relacje zarówno z naszymi dostawcami, jak i odbiorcami, zapewniając jednocześnie płynność finansową, która jest kluczowa dla prawidłowego funkcjonowania

» czytaj całość