fbpx

AOW to firma faktoringowa która od ponad 30 lat oferuje faktoring.

AOW Faktoring S.A. – ul. Traugutta 16B, 42-215 Częstochowa

30 LAT NA RYNKU!

Godziny pracy: 8:00 – 15:00

Spotkanie biznesowe
Blog
Aleksandra Jura

Dlaczego szukamy faktora? Część III

W poprzednich postach dotyczących powodów poszukiwania faktora, pisałem o najbardziej prozaicznej i oczywistej przyczynie jaką jest konieczność pozyskania środków finansowych natychmiast, a także opisywałam dodatkową usługą w ramach umowy faktoringowej jaką jest ocena kontrahentów.

» czytaj całość
Przedsiębiorca
Blog
Jakub Barańczuk

Ty też możesz zostać brokerem

Spokojnie, spokojnie … Nie będzie tym razem ani o Paniach z call center ani o nieuczciwych przedsiębiorcach. Poświęćcie chwilę czasu na przeczytanie postu o jednym ze sposobów obniżenia kosztów faktoringu albo zarobieniu „paru złotych” przy stosunkowo niewielkim wysiłku. Innymi słowy: jak zarobić a przy tym się nie narobić.

» czytaj całość
Waluta - pieniądze - faktura - finanse
Blog
Aleksandra Jura

Dlaczego szukamy faktora? Część II

rzedsiębiorca potrzebujący środków obrotowych, poszukuje najpierw kredytu bankowego, a gdy to okazuje się niemożliwe, szuka dalej i może trafić do firmy faktoringowej. Tak zazwyczaj zaczyna się jego przygoda z faktoringiem.

» czytaj całość
Blog
Agata Sosnowska - Jarząbek

Pieniądze to nie wszystko

Firm korzystających już z faktoringu dostrzegają płynące z niego dodatkowe korzyści. W dużej mierze zależą one od branży, w której porusza się kontrahent oraz jakie są jego aktualne potrzeby.Sprawdź, na czym polegają.

» czytaj całość
Faktoring dla mikro przedsiębiorstw
Blog
Michał Kinkel

Ruszamy z blogiem dla mikroprzedsiębiorstw

Mikro firmy – według definicji to przedsiębiorstwo, które: 1) zatrudnia mniej niż 10 pracowników oraz 2) jego roczny obrót nie przekracza 2 milionów euro lub całkowity bilans roczny nie przekracza 2 milionów euro. Zostawmy jednak na bok oficjalne definicje. W AOW za mikroprzedsiębiorstwa uważamy firmy najmniejsze, często jednoosobowe działalności rodzinne. Tam gdzie powstaje pomysł i do jego realizacji często angażuje się cała rodzina. I na przekór wszystkiemu wychodzi. Ciężka praca i zaangażowanie prowadzi do wymiernych

» czytaj całość