Po fazie testów przekazujemy do dyspozycji naszych Klientów nowy, autorski system faktoringowy Kalypso Integrated Factoring Management System. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom nasi Klienci otrzymują innowacyjne narzędzie pozwalające usprawnić komunikację z Faktorem. System pozwala na analizę bieżącej współpracy poczynając od poziomu pojedyńczej faktury, kończąc na całej umowie.

Logowanie odbywa się za pomocą naszej strony internetowej. Wystarczy kliknąć w przycisk „STREFA KLIENTA” znajdujący się w jej prawym górnym rogu. Po przeniesieniu do panelu logowania oraz wpisaniu login-u i hasła (otrzymanego wraz z pierwszym dokonanym przez AOW Faktoring wykupem faktur) można w pełni korzystać z nowych możliwości. Przyjęte rozwiązanie pozwala na posługiwanie się naszym systemem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wystarczy jedynie dostęp do internetu.

Mamy nadzieję, iż nowy system znacznie usprawni współpracę z naszymi Klientami. Prosimy też o przesyłanie wszelkich uwag dotyczących bieżącej funkcjonalności bądź sugerowanych nowych, pożytecznych funkcji na nasz adres aow@aow.com.pl. Postaramy się w miarę możliwości implementować uwagi naszych Klientów wychodząc z założenia, iż to my mamy dostosowywać się do Waszych potrzeb a nie odwrotnie.