fbpx

AOW to firma faktoringowa która od ponad 30 lat oferuje faktoring.

AOW Faktoring S.A. – ul. Traugutta 16B, 42-215 Częstochowa

30 LAT NA RYNKU!

Godziny pracy: 8:00 – 15:00

Nowy system faktoringowy

Po fazie testów przekazujemy do dyspozycji naszych Klientów nowy, autorski system faktoringowy Kalypso Integrated Factoring Management System. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom nasi Klienci otrzymują innowacyjne narzędzie pozwalające usprawnić komunikację z Faktorem. System pozwala na analizę bieżącej współpracy poczynając od poziomu pojedyńczej faktury, kończąc na całej umowie.

Logowanie odbywa się za pomocą naszej strony internetowej. Wystarczy kliknąć w przycisk „STREFA KLIENTA” znajdujący się w jej prawym górnym rogu. Po przeniesieniu do panelu logowania oraz wpisaniu login-u i hasła (otrzymanego wraz z pierwszym dokonanym przez AOW Faktoring wykupem faktur) można w pełni korzystać z nowych możliwości. Przyjęte rozwiązanie pozwala na posługiwanie się naszym systemem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wystarczy jedynie dostęp do internetu.

Mamy nadzieję, iż nowy system znacznie usprawni współpracę z naszymi Klientami. Prosimy też o przesyłanie wszelkich uwag dotyczących bieżącej funkcjonalności bądź sugerowanych nowych, pożytecznych funkcji na nasz adres aow@aow.com.pl. Postaramy się w miarę możliwości implementować uwagi naszych Klientów wychodząc z założenia, iż to my mamy dostosowywać się do Waszych potrzeb a nie odwrotnie.

Faktoring