fbpx

AOW to firma faktoringowa która od ponad 30 lat oferuje faktoring.

AOW Faktoring S.A. – ul. Traugutta 16B, 42-215 Częstochowa

30 LAT NA RYNKU!

Godziny pracy: 8:00 – 15:00

Pogotowie faktoringowe

Kontakt:

Potrzebujesz gotówki na bieżącą działalność? Stosujesz odroczone terminy płatności w stosunku do wypłacalnych odbiorców i nie wiesz jak zapewnić sobie płynność finansową? ZADZWOŃ! 

POGOTOWIE FAKTORINGOWE jest do Twojej dyspozycji każdego dnia. Jesteśmy grupą specjalistów z zakresu finansów i czekamy na Twój telefon aby odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania. Naszą misją jest szerzenie wiedzy na temat finansowania przedsiębiorstw. 

Chcemy służyć Ci radą, jak skutecznie prowadzić biznes, aby nie popaść w spiralę zadłużenia i systematycznie rozwijać swoją działalność. Podpowiemy także, jak postępować z dłużnikami, aby jak najszybciej odzyskać swoje należności. Opowiemy Ci o faktoringu, restrukturyzacji, wykupie wierzytelności czy zarządzaniu należnościami w sposób przystępny i zrozumiały. Wszelkie informacje udzielamy bez żadnych kosztów lub zobowiązań

Oczywiście jeżeli będziesz chciał zaproponujemy korzystne warunki współpracy z AOW Faktoring kształtując ofertę specjalnie dla Twoich potrzeb. Wystarczy tylko zadzwonić i zapytać! Bez jakichkolwiek kosztów i żadnych zobowiązań!

NUMERY DO POGOTOWIA FAKTORINGOWEGO:

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH PRACY BIURA