fbpx

AOW to firma faktoringowa która od ponad 30 lat oferuje faktoring.

AOW Faktoring S.A. – ul. Traugutta 16B, 42-215 Częstochowa

30 LAT NA RYNKU!

Godziny pracy: 8:00 – 15:00

Zarabiaj więcej niż płacisz za faktoring – jak to możliwe?

ABC Faktoringu:

Twoja firma może zarabiać więcej niż płaci za faktoring. Jak to możliwe? Łączny koszt faktoringu waha się w granicach 1-4% za miesiąc – zobacz jak go wykorzystać żeby zarabiać:

  • Jeżeli wykorzystasz środki z faktoringu, uzyskane od AOW, do zapłaty gotówkowej za usługi/materiały to ze swoimi dostawcami możesz negocjować skonta (od kilku do kilkunastu procent). Ich wysokość często przewyższa koszt faktoringu, dając bezpośrednią korzyść finansową, a dodatkowo budujesz reputację swojej firmy jako wiarygodnego partnera biznesowego, stwarzając kolejne możliwości (np. większy dostępny kredyt kupiecki).
  • Jeżeli wykorzystasz środki z faktoringu, uzyskane od AOW, do realizacji kolejnych zamówień, które normalnie musiałyby czekać lub nie zostać zrealizowane ze względu na brak kapitału obrotowego, to dzięki faktoringowi jesteś w stanie robić większy obrót, a tym samym uzyskujesz dodatkową marżę na sprzedaży.
  • Jeżeli wykorzystasz środki z faktoringu uzyskane od AOW, do terminowego regulowania swoich zobowiązań, nie narazisz się na ewentualną egzekucję sądowo/komorniczą swoich należności przez zniecierpliwionych wierzycieli. Dotyczy to w szczególności przypadków, kiedy terminy płatności uzyskane przez Ciebie u dostawców są krótsze niż terminy płatności na wystawionych przez Ciebie fakturach – dodatkowo zawsze należy uwzględnić ewentualne opóźnienia w zapłacie przez Twoich klientów.