fbpx

AOW to firma faktoringowa która od ponad 30 lat oferuje faktoring.

AOW Faktoring S.A. – ul. Traugutta 16B, 42-215 Częstochowa

30 LAT NA RYNKU!

Godziny pracy: 8:00 – 15:00

Duża ilość kontrahentów to atut, nie problem!
Kiedy kontrahentów jest dużo i każdy oczekuje długiego terminu płatności weryfikacja każdego z nich to nie lada problem. Ale nie dla nas! Sprawdzimy każdego z nich i nadamy odpowiednie limity finansowania bez żadnych opłat. Nasi klienci najbardziej doceniają nas za rzetelną analizę kontrahentów oraz szybkość działania. AOW zadba o to, by Wasze transakcje przebiegły bezpieczne, a środki były na koncie tuż po odbiorach i wystawieniu faktur.

Faktoring dla branży handlowej to:

  1. Natychmiastowy dostęp do gotówki z wystawionych faktur.
  2. Weryfikacja kontrahentów i odpowiednie zabezpieczenie transakcji.
  3. Monitoring i inkaso należności.
  4. Rabaty u dostawców za płatności gotówkowe.
  5. Większe obroty dzięki wysokiej płynności finansowej.

AOW Faktoring oferuje sprawdzony produkt dedykowany dla branży handlowej. W oparciu o analizę ryzyka niewypłacalności oraz specyfiki transakcji – nadamy odpowiedni limit finansowania i sfinansujemy niewymagalne należności. Proponujemy skróconą ścieżkę wykupu faktury na zasadzie cesji globalnej lub na podstawie uznania wierzytelności. Potwierdzenie dostawy towaru oraz odbiór jakościowy i ilościowy przez odbiorcę stanowi podstawę wypłaty środków finansowych.

Jeżeli Twoi kontrahenci oczekują limitów wyższych niż ich zdolność finansowa możemy ustanowić odpowiednie zabezpieczenia w celu ich podwyższenia. Pozwala to na zwiększenie skali Twoje biznesu bez ponoszenia nadmiernego ryzyka.

Faktoring dla mikro, małych i średnich firm.

Faktoring
Mikro firmy

Na współpracę mogą liczyć nawet najmniejsze firmy, ponieważ AOW nie ustala minimum wymaganego obrotu. Jesteśmy również otwarci na współpracę ze start up’ami tj. podmiotami rozpoczynającymi działalność rynkową. Koszt miesięcznego finansowania jest zależny od ilości wystawianych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców.

Faktoring
Małej firmy

Główna grupa Klientów w portfelu AOW. Sposób skonstruowania naszej oferty pozwala nam współpracować zarówno z firmami początkującymi, jak i z tymi, których pozycja rynkowa jest ugruntowana. Koszt miesięcznego finansowania jest zależny od ilości wystawionych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców.

Faktoring
Średniej firmy

AOW posiada stabilne i przejrzyste źródła finansowania w postaci emisji obligacji korporacyjnych notowanych na rynku Catalyst. To pozwala nam obsługiwać podmioty o dużym zapotrzebowaniu kapitałowym. Koszt miesięcznego finansowania jest zależny od ilości wystawianych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców klienta.