fbpx

AOW to firma faktoringowa która od ponad 30 lat oferuje faktoring.

AOW Faktoring S.A. – ul. Traugutta 16B, 42-215 Częstochowa

30 LAT NA RYNKU!

Godziny pracy: 8:00 – 15:00

Dostęp do szybkiej gotówki gwarantuje ciągłość procesu produkcyjnego!
W procesie produkcyjnym płynność finansowa jest kluczowa. Pozwala na komfortowe prowadzenie produkcji i zabezpieczenie odpowiednich zapasów. Zapewnia redukcję kosztów dzięki planowanym zakupom oraz dodatkowe skonta za płatności gotówkowe. Daje też możliwość przeprowadzenia niezbędnych inwestycji wtedy kiedy są potrzebne.

Faktoring dla branży produkcyjnej to:

  1. Gotówka natychmiast po sprzedaży produktów.
  2. Skonta przy gotówkowym zakupie towarów i materiałów.
  3. Bezpłatna weryfikacja kontrahentów.
  4. Możliwość oferowania korzystniejszych warunków sprzedaży.
  5. Monitoring spłat i windykacja w razie braku zapłaty.
Faktoring to nie tylko szybszy dostęp do środków finansowych. To udrożnienie całego procesu produkcji i sprzedaży. Od możliwości zakupu materiałów ze skontem zaczynając, a na monitoringu spłat i ewentualnej windykacji przeterminowanych należności kończąc. Dzięki faktoringowi w AOW planowanie stanie się bardzie przewidywalne, a bezpieczeństwo prowadzonej działalności znacznie wzrośnie.

Faktoring dla mikro, małych i średnich firm.

Faktoring
Mikro firmy

Na współpracę mogą liczyć nawet najmniejsze firmy, ponieważ AOW nie ustala minimum wymaganego obrotu. Jesteśmy również otwarci na współpracę ze start up’ami tj. podmiotami rozpoczynającymi działalność rynkową. Koszt miesięcznego finansowania jest zależny od ilości wystawianych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców.

Faktoring
Małej firmy

Główna grupa Klientów w portfelu AOW. Sposób skonstruowania naszej oferty pozwala nam współpracować zarówno z firmami początkującymi, jak i z tymi, których pozycja rynkowa jest ugruntowana. Koszt miesięcznego finansowania jest zależny od ilości wystawionych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców.

Faktoring
Średniej firmy

AOW posiada stabilne i przejrzyste źródła finansowania w postaci emisji obligacji korporacyjnych notowanych na rynku Catalyst. To pozwala nam obsługiwać podmioty o dużym zapotrzebowaniu kapitałowym. Koszt miesięcznego finansowania jest zależny od ilości wystawianych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców klienta.