fbpx

AOW to firma faktoringowa która od ponad 30 lat oferuje faktoring.

AOW Faktoring S.A. – ul. Traugutta 16B, 42-215 Częstochowa

30 LAT NA RYNKU!

Godziny pracy: 8:00 – 15:00

Pozycja na rynku

Relacje Inwestorskie:

AOW Faktoring S.A. od roku 1993 działa na rynku wierzytelności i była jednym z pionierów rozwoju profesjonalnego obrotu wierzytelnościami w Polsce. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam pewnie i bezpiecznie działać na inwestycyjnym rynku wierzytelności i prawidłowo oceniać jego potencjał. Od 2003 roku wprowadziliśmy do naszej oferty faktoring z regresem dla mikrofirm oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Jest to obecnie nasza podstawowa usługa. Odnotowujemy ciągle duże zainteresowanie naszą ofertą ze strony polskich przedsiębiorstw.

Nasi klienci dostarczają swoje produkty i usługi dla szerokiego spektrum odbiorców w całej gospodarce. Wybierając odpowiednie dla naszego portfela wierzytelności przejmujemy faktury, których płatnikami są wyłącznie dobre i bardzo dobre podmioty gospodarcze, w tym wiele spółek giełdowych łącznie z największymi, międzynarodowymi korporacjami działającymi w Polsce, jak również prężnie rozwijające się gminy i jednostki skarbu państwa.

Jak każda firma faktoringowa oprócz kapitałów własnych potrzebujemy wsparcia z zewnętrznych źródeł finansowania. Stwarza to nam możliwość zaoferowania Inwestorom (zarówno osobom fizycznym jak i firmom) dysponującym okresowo wolnym kapitałem atrakcyjnych warunków do jego zainwestowania. Powierzone nam środki zostaną w 100% ulokowane w faktury wykupione od naszych klientów. Gwarantuje to wysokie bezpieczeństwo zaangażowanych przez naszych Inwestorów środków oraz możliwość osiągnięcia gwarantowanych ponadprzeciętnych zysków z inwestycji, a naszej spółce umożliwia zwiększenie zakresu świadczonej akcji faktoringowej.