fbpx

AOW to firma faktoringowa która od ponad 30 lat oferuje faktoring.

Faktoring dla developerów

Faktoring dla developerów
Terminowość realizacji poszczególnych etapów budowy to klucz do udanej inwestycji!

Jeżeli jesteś developerem i potrzebujesz środków na rozpoczęcie lub dokończenie budowy to mamy szereg produktów które mogą to zapewnić. Jeżeli chcesz zapewnić swoim podwykonawcom odpowiednią płynność i nie martwić się że z braku środków powstaną opóźnienia na budowie to trafiłeś we właściwe miejsce – skorzystaj z faktoringu

Faktoring dla deweloperów to:

  1. Weryfikacja GW oraz podwykonawców
  2. Finansowanie faktur w oparciu o zatwierdzone protokoły odbioru
  3. Bezpieczeństwo transakcji wszystkich stron
  4. Możliwość realizacji większej ilości inwestycji
  5. Wydłużenie terminu płatności w przypadku opóźnień w zapłacie

Nasza firma faktoringowa AOW Zrealizowaliśmy z deweloperami wiele inwestycji na terenie całego kraju. Posiadamy też produkty dedykowane dla Twoich podwykonawców. Możemy zawierać odrębne umowy z każdym z nich, zapewniając natychmiastowe finansowanie, a Tobie wydłużone terminy płatności.

Faktoring dla mikro, małych i średnich firm.

Faktoring dla developerów

Faktoring
Mikro firmy

Na współpracę mogą liczyć nawet najmniejsze firmy, ponieważ AOW nie ustala minimum wymaganego obrotu. Jesteśmy również otwarci na współpracę ze start up’ami tj. podmiotami rozpoczynającymi działalność rynkową. Koszt miesięcznego finansowania jest zależny od ilości wystawianych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców.

Faktoring dla developerów

Faktoring
Małej firmy

Główna grupa Klientów w portfelu AOW. Sposób skonstruowania naszej oferty pozwala nam współpracować zarówno z firmami początkującymi, jak i z tymi, których pozycja rynkowa jest ugruntowana. Koszt miesięcznego finansowania jest zależny od ilości wystawionych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców.

Faktoring dla developerów

Faktoring
Średniej firmy

AOW posiada stabilne i przejrzyste źródła finansowania w postaci emisji obligacji korporacyjnych notowanych na rynku Catalyst. To pozwala nam obsługiwać podmioty o dużym zapotrzebowaniu kapitałowym. Koszt miesięcznego finansowania jest zależny od ilości wystawianych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców klienta.