fbpx

AOW to firma faktoringowa która od ponad 30 lat oferuje faktoring.

AOW Faktoring S.A. – ul. Traugutta 16B, 42-215 Częstochowa

30 LAT NA RYNKU!

Godziny pracy: 8:00 – 15:00

Faktoring dla pozostałych branż

Faktoring dla pozostałych branż
Teraz z faktoringu może korzystać każdy, i mały i duży!

Faktoring to rozwiązanie dla każdej firmy która wystawia faktury z odroczonym terminem płatności, bez względu na wielkość i branże w której działa. Dzięki elastycznemu podejściu i braku jakichkolwiek opłat stałych każdy może skorzystać z faktoringu w AOW. Warunek jest jeden: Twój kontrahent musi być wiarygodny i wypłacalny. Sprawdzimy to dla Ciebie bezpłatnie w ciągu maksymalnie jednego dnia od zgłoszenia.

Faktoring w AOW to:

  1. Pieniądze na koncie od razu po wystawieniu faktury.
  2. Brak jakichkolwiek opłat stałych, płacisz tylko za finansowane faktury.
  3. Bezpłatna weryfikacja obecnych i przyszłych kontrahentów.
  4. Możliwość wydłużenia terminów płatności.
  5. Monitoring należności oraz skuteczna windykacja w razie braku zapłaty.

W swojej ofercie posiadamy produkty dedykowane zarówno dla mikro firm i startup’ów, jak i dla dużych podmiotów gospodarczych. Nieważne czy wystawiasz jedną czy wiele małych faktur miesięcznie czy jedną dużą raz w roku. Firma faktoringowa AOW jest gotowa na finansowanie każdego wariantu.
Możesz też finansować tylko wybrane faktury. Nie ma obowiązku przekazywania wszystkiego. Pamiętaj, u nas płacisz prowizję faktoringową tylko za finansowane faktury. Nie ma żadnych opłat stałych.

Faktoring dla mikro, małych i średnich firm.

Faktoring dla pozostałych branż

Faktoring
Mikro firmy

Na współpracę mogą liczyć nawet najmniejsze firmy, ponieważ AOW nie ustala minimum wymaganego obrotu. Jesteśmy również otwarci na współpracę ze start up’ami tj. podmiotami rozpoczynającymi działalność rynkową. Koszt miesięcznego finansowania jest zależny od ilości wystawianych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców.

Faktoring dla pozostałych branż

Faktoring
Małej firmy

Główna grupa Klientów w portfelu AOW. Sposób skonstruowania naszej oferty pozwala nam współpracować zarówno z firmami początkującymi, jak i z tymi, których pozycja rynkowa jest ugruntowana. Koszt miesięcznego finansowania jest zależny od ilości wystawionych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców.

Faktoring dla pozostałych branż

Faktoring
Średniej firmy

AOW posiada stabilne i przejrzyste źródła finansowania w postaci emisji obligacji korporacyjnych notowanych na rynku Catalyst. To pozwala nam obsługiwać podmioty o dużym zapotrzebowaniu kapitałowym. Koszt miesięcznego finansowania jest zależny od ilości wystawianych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców klienta.