fbpx

AOW to firma faktoringowa która od ponad 30 lat oferuje faktoring.

AOW Faktoring S.A. – ul. Traugutta 16B, 42-215 Częstochowa

30 LAT NA RYNKU!

Godziny pracy: 8:00 – 15:00

Faktoring Mikro firmy

Koszt miesięcznego finansowania.

OCENA
kontrahentów

BEZPŁATNA

WNIOSEK
rozpatrzenie

BEZPŁATNA

OPŁATY
stałe

BRAK

DECYZJA
w ten sam dzień

TAK

TERMINY
płatności faktur

NIESTANDARDOWE

Faktoring dla mikroprzedsiębiorstw to produkt przeznaczony dla firm, które są zainteresowane uzyskaniem limitu faktoringowego od kilku do 100 tys. PLN. 

Nie ważne w jakiej branży działasz, czy jesteś jednoosobową działalnością lub spółką która właśnie startuje, czy działasz już jakiś czas. Jeżeli tylko posiadasz wypłacalnych kontrahentów możesz liczyć na finansowanie w AOW. Od zawsze dążyliśmy do tego aby faktoring stał się dostępny dla każdego przedsiębiorcy, a nie tylko dla dużych firm.

Skorzystaj ze wszystkich zalet jakie niesie ze sobą faktoring, wypełnij formularz a otrzymasz bezpłatną analizę w ciągu maksymalnie jednego dnia!

Wypełnij bezpłatny niezobowiązujący formularz, a otrzymasz szybką ofertę faktoringu:

  Kontrahent


  Kontrahent 2.


  Kontrahent 3.


  Faktoring dla mikrofirm

  Czy zastanawiałeś się kiedyś jak przyjemnie byłoby prowadzić własny biznes, bez konieczności stosowania wydłużonych terminów płatności – 30, 60, 90 dni oraz bez martwienia się o wiarygodność płatniczą kontrahentów? 

  Kierując firmą mógłbyś się skoncentrować wyłącznie na rzeczach najważniejszych, związanych z jej rozwojem. Nie musiałbyś myśleć o ograniczeniach finansowych, które mogą nie pozwolić na przeprowadzenie zyskownej transakcji. Sen z powiek nie spędzała być ci też myśl czy w ogóle dostaniesz swoje pieniądze. 

  Wykorzystanie faktoringu może sprawić, że z przyjemnością będziesz prowadzić swoją firmę, skupiając się na tym co najważniejsze: rozwoju oraz zdobywaniu nowych klientów.

  Do podpisania umowy faktoringowej w AOW konieczne jest posiadanie rzetelnych, wypłacalnych odbiorców, gwarantujących terminową regulację płatności. Bezpłatnie przeanalizujemy twoich klientów i nadamy im odpowiednie limity finansowania.

  Nawet jeżeli jesteś nowo powstałą firmą nie jest to dla nas przeszkodą w podpisaniu umowy. Nie wymagamy posiadania przez ciebie zdolności kredytowej. Dla nas najważniejsza jest wiarygodność odbiorców, którzy płacą za wykupywane faktur. Ten czynnik decyduje przy podejmowaniu decyzji o przyznaniu limitu faktoringowego. 

  W AOW elastycznie kształtujemy umowę faktoringową, dopasowując ją do potrzeb Klienta, a formalności sprowadzamy do minimum. Chcemy żebyś natychmiastowo mógł korzystać z pieniędzy zablokowanych w wystawionych fakturach.

  Inne usługi faktoringu:

  Faktoring
  Małej firmy

  Główna grupa Klientów w portfelu AOW. Sposób skonstruowania naszej oferty pozwala nam współpracować zarówno z firmami początkującymi, jak i z tymi, których pozycja rynkowa jest ugruntowana. Koszt miesięcznego finansowania jest zależny od ilości wystawionych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców.

  Faktoring
  Średniej firmy

  AOW posiada stabilne i przejrzyste źródła finansowania w postaci emisji obligacji korporacyjnych notowanych na rynku Catalyst. To pozwala nam obsługiwać podmioty o dużym zapotrzebowaniu kapitałowym. Koszt miesięcznego finansowania jest zależny od ilości wystawianych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców klienta.