fbpx

AOW to firma faktoringowa która od ponad 30 lat oferuje faktoring.

Faktoring dla mikrofirm

Faktoring Mikro firmy

Faktoring dla mikrofirm

Koszt miesięcznego finansowania.

Faktoring dla mikrofirm
Faktoring dla mikrofirm

OCENA
kontrahentów

BEZPŁATNA

Faktoring dla mikrofirm

WNIOSEK
rozpatrzenie

BEZPŁATNA

Faktoring dla mikrofirm

OPŁATY
stałe

BRAK

Faktoring dla mikrofirm

DECYZJA
w ten sam dzień

TAK

Faktoring dla mikrofirm

TERMINY
płatności faktur

NIESTANDARDOWE

Faktoring dla mikroprzedsiębiorstw to produkt przeznaczony dla firm, które są zainteresowane uzyskaniem limitu faktoringowego od kilku do 100 tys. PLN. 

Nie ważne w jakiej branży działasz, czy jesteś jednoosobową działalnością lub spółką która właśnie startuje, czy działasz już jakiś czas. Jeżeli tylko posiadasz wypłacalnych kontrahentów możesz liczyć na finansowanie w AOW. Od zawsze dążyliśmy do tego aby faktoring stał się dostępny dla każdego przedsiębiorcy, a nie tylko dla dużych firm.

Skorzystaj ze wszystkich zalet jakie niesie ze sobą faktoring, wypełnij formularz a otrzymasz bezpłatną analizę w ciągu maksymalnie jednego dnia!

Wypełnij bezpłatny niezobowiązujący formularz, a otrzymasz szybką ofertę faktoringu:

  Kontrahent


  Kontrahent 2.


  Kontrahent 3.


  Faktoring dla mikrofirm

  Czy zastanawiałeś się kiedyś jak przyjemnie byłoby prowadzić własny biznes, bez konieczności stosowania wydłużonych terminów płatności – 30, 60, 90 dni oraz bez martwienia się o wiarygodność płatniczą kontrahentów? 

  Kierując firmą mógłbyś się skoncentrować wyłącznie na rzeczach najważniejszych, związanych z jej rozwojem. Nie musiałbyś myśleć o ograniczeniach finansowych, które mogą nie pozwolić na przeprowadzenie zyskownej transakcji. Sen z powiek nie spędzała być ci też myśl czy w ogóle dostaniesz swoje pieniądze. 

  Wykorzystanie faktoringu może sprawić, że z przyjemnością będziesz prowadzić swoją firmę, skupiając się na tym co najważniejsze: rozwoju oraz zdobywaniu nowych klientów.

  Do podpisania umowy faktoringowej w AOW konieczne jest posiadanie rzetelnych, wypłacalnych odbiorców, gwarantujących terminową regulację płatności. Bezpłatnie przeanalizujemy twoich klientów i nadamy im odpowiednie limity finansowania.

  Nawet jeżeli jesteś nowo powstałą firmą nie jest to dla nas przeszkodą w podpisaniu umowy. Nasza firma faktoringowa nie wymaga posiadania przez ciebie zdolności kredytowej. Dla nas najważniejsza jest wiarygodność odbiorców, którzy płacą za wykupywane faktur. Ten czynnik decyduje przy podejmowaniu decyzji o przyznaniu limitu faktoringowego. 

  Faktoring dla mikrofirm

  W AOW elastycznie kształtujemy umowę faktoringową, dopasowując ją do potrzeb Klienta, a formalności sprowadzamy do minimum. Chcemy żebyś natychmiastowo mógł korzystać z pieniędzy zablokowanych w wystawionych fakturach.

  Inne usługi faktoringu:

  Faktoring dla mikrofirm

  Faktoring
  Małej firmy

  Główna grupa Klientów w portfelu AOW. Sposób skonstruowania naszej oferty pozwala nam współpracować zarówno z firmami początkującymi, jak i z tymi, których pozycja rynkowa jest ugruntowana. Koszt miesięcznego finansowania jest zależny od ilości wystawionych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców.

  Faktoring dla mikrofirm

  Faktoring
  Średniej firmy

  AOW posiada stabilne i przejrzyste źródła finansowania w postaci emisji obligacji korporacyjnych notowanych na rynku Catalyst. To pozwala nam obsługiwać podmioty o dużym zapotrzebowaniu kapitałowym. Koszt miesięcznego finansowania jest zależny od ilości wystawianych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców klienta.