fbpx
faktoring dla mikro firm

koszt
miesięcznego
finansowania

Poznaj szczegółową propozycję faktoringu dla Twojej firmy!

Zamów

lub zadzwoń: 34 372 04 76

OCENA
kontrahentów

bezpłatna

WNIOSEK
rozpatrzenie

bezpłatne

OPŁATY
stałe

brak

DECYZJA
w tym samym dniu

tak

TERMINY
płatności faktur

niestandardowe

To produkt przeznaczony dla firm, które są zainteresowane uzyskaniem limitu faktoringowego maksymalnie w wysokości 100 tys. PLN. Na współpracę mogą liczyć nawet najmniejsze firmy. Zgodnie z naszą filozofią jesteśmy również otwarci na współpracę ze start up’ami tj. podmiotami rozpoczynającymi działalność rynkową. Koszt miesięcznego finansowania mieści się w przedziale 3-4% i jest zależny od ilości wystawianych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców których faktury przekazujemy do finansowania.

W AOW elastycznie kształtujemy umowę faktoringową, dopasowując ją do potrzeb Klienta, a formalności sprowadzamy do minimum. Chcemy żebyś natychmiastowo mógł korzystać z pieniędzy zablokowanych w wystawionych fakturach.
Zamów
Faktoring - oferta dla małych firm

Faktoring dla mikrofirm

Pomyśl – jak przyjemnie robiłoby się interesy, gdyby wszyscy klienci płacili w dniu, w którym kupują towary/usługi, a nie po 30, 60, 90 lub więcej dniach. Całą energię można wtedy skupić na prowadzeniu podstawowej działalności i rozwoju biznesu, bez ograniczeń finansowych, które często nie pozwalają na przeprowadzenie zyskownych transakcji. Faktoring może sprawić, że prowadzenie firmy stanie się przyjemnością, a jedynym wyzwaniem będzie zdobywanie nowych klientów.

Faktoring - oferta dla średnich firm

Do podpisania umowy faktoringowej w AOW konieczne jest posiadanie rzetelnych odbiorców dóbr i/lub usług tzn. wypłacalnych firm, gwarantujących terminową regulację płatności na nabywane dobra/usługi. W przeciwieństwie do innych firm faktoringowych nie wymagamy posiadania przez Klienta (Faktoranta) zdolności kredytowej czy innych zabezpieczeń. Dla nas najważniejsza jest wiarygodność odbiorców, którzy płacą za wykupywane faktur . Ten czynnik decyduje przy podejmowaniu decyzji o przyznaniu limitu faktoringowego.

W AOW elastycznie kształtujemy umowę faktoringową, dopasowując ją do potrzeb Klienta, a formalności sprowadzamy do minimum. Chcemy żebyś natychmiastowo mógł korzystać z pieniędzy zablokowanych w wystawionych fakturach.