Kontrahent


  Kontrahent 2.


  Kontrahent 3.


  faktoring dla małych firm

  koszt
  miesięcznego
  finansowania

  OCENA
  kontrahentów

  bezpłatna

  WNIOSEK
  rozpatrzenie

  bezpłatne

  OPŁATY
  stałe

  brak

  DECYZJA
  w tym samym dniu

  tak

  TERMINY
  płatności faktur

  niestandardowe

  To produkt przeznaczony dla firm, które są zainteresowane uzyskaniem limitu faktoringowego w przedziale od 100 tys. do 1 mln PLN. Oferta zarówno dla firm początkującymi, jak i tych, których pozycja rynkowa jest ugruntowana. Koszt miesięcznego finansowania mieści się w przedziale 2-3% i jest zależny od ilości wystawianych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców których faktury przekazujemy do finansowania.

  W AOW elastycznie kształtujemy umowę faktoringową, dopasowując ją do potrzeb Klienta, a formalności sprowadzamy do minimum. Chcemy żebyś natychmiastowo mógł korzystać z pieniędzy zablokowanych w wystawionych fakturach.

  Idź do formularza
  Faktoring - oferta dla mikro firm
  Faktoring - oferta dla średnich firm

  Faktoring dla małych firm

  Czy zastanawiałeś się kiedyś jaką przyjemnością byłyby prowadzenie własnego biznesu, bez konieczności stosowania wydłużonych terminów płatności – 60, 60, 90 dni? Kierując firmą mógłbyś się skoncentrować wyłącznie na rzeczach najważniejszych, związanych z jej rozwojem. Nie musiałbyś myśleć o ograniczeniach finansowych, które mogą nie pozwolić na przeprowadzenie zyskownej transakcji. Wykorzystanie faktoringu w prowadzeniu przedsiębiorstwa może sprawić, że z przyjemnością będziesz prowadzić swój biznes, skupiając się na zdobywaniu nowych klientów.

  Do podpisania umowy faktoringowej w AOW konieczne jest posiadanie rzetelnych odbiorców dóbr i/lub usług tzn. wypłacalnych firm, gwarantujących terminową regulację płatności na nabywane dobra/usługi. W przeciwieństwie do innych firm faktoringowych nie wymagamy posiadania przez Klienta (Faktoranta) zdolności kredytowej czy innych zabezpieczeń. Dla nas najważniejsza jest wiarygodność odbiorców, którzy płacą za wykupywane faktur . Ten czynnik decyduje przy podejmowaniu decyzji o przyznaniu limitu faktoringowego.