fbpx

AOW to firma faktoringowa która od ponad 30 lat oferuje faktoring.

AOW Faktoring S.A. – ul. Traugutta 16B, 42-215 Częstochowa

30 LAT NA RYNKU!

Godziny pracy: 8:00 – 15:00

Faktoring Małej firmy

Koszt miesięcznego finansowania.

OCENA
kontrahentów

BEZPŁATNA

WNIOSEK
rozpatrzenie

BEZPŁATNA

OPŁATY
stałe

BRAK

DECYZJA
w ten sam dzień

TAK

TERMINY
płatności faktur

NIESTANDARDOWE

To produkt przeznaczony dla firm, które są zainteresowane uzyskaniem limitu faktoringowego w przedziale od 100 tys. do 1 mln PLN. Oferta zarówno dla firm początkującymi, jak i tych, których pozycja rynkowa jest ugruntowana.

Koszt miesięcznego finansowania mieści się w przedziale 2-3% i jest zależny od ilości wystawianych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców których faktury przekazujemy do finansowania.

Skorzystaj ze wszystkich zalet jakie niesie ze sobą faktoring, wypełnij formularz a otrzymasz bezpłatną analizę w ciągu maksymalnie jednego dnia!

Wypełnij bezpłatny niezobowiązujący formularz, a otrzymasz szybką ofertę faktoringu:

  Kontrahent


  Kontrahent 2.


  Kontrahent 3.


  Faktoring dla małych firm

  Czy zastanawiałeś się kiedyś jak przyjemnie byłoby prowadzić własny biznes, bez konieczności stosowania wydłużonych terminów płatności – 30, 60, 90 dni oraz bez martwienia się o wiarygodność płatniczą kontrahentów? 

  Kierując firmą mógłbyś się skoncentrować wyłącznie na rzeczach najważniejszych, związanych z jej rozwojem. Nie musiałbyś myśleć o ograniczeniach finansowych, które mogą nie pozwolić na przeprowadzenie zyskownej transakcji. Sen z powiek nie spędzała być ci też myśl czy w ogóle dostaniesz swoje pieniądze. 

  Wykorzystanie faktoringu może sprawić, że z przyjemnością będziesz prowadzić swoją firmę, skupiając się na tym co najważniejsze: rozwoju oraz zdobywaniu nowych klientów.

  Do podpisania umowy faktoringowej w AOW konieczne jest posiadanie rzetelnych, wypłacalnych odbiorców, gwarantujących terminową regulację płatności. Bezpłatnie przeanalizujemy twoich klientów i nadamy im odpowiednie limity finansowania.

  Nawet jeżeli jesteś nowo powstałą firmą nie jest to dla nas przeszkodą w podpisaniu umowy. Nie wymagamy posiadania przez ciebie zdolności kredytowej. Dla nas najważniejsza jest wiarygodność odbiorców, którzy płacą za wykupywane faktur. Ten czynnik decyduje przy podejmowaniu decyzji o przyznaniu limitu faktoringowego. 

  W AOW elastycznie kształtujemy umowę faktoringową, dopasowując ją do potrzeb Klienta, a formalności sprowadzamy do minimum. Chcemy żebyś natychmiastowo mógł korzystać z pieniędzy zablokowanych w wystawionych fakturach.

  Inne usługi faktoringu:

  Faktoring
  Mikro Firmy

  Na współpracę mogą liczyć nawet najmniejsze firmy, ponieważ AOW nie ustala minimum wymaganego obrotu. Jesteśmy również otwarci na współpracę ze start up’ami tj. podmiotami rozpoczynającymi działalność rynkową. Koszt miesięcznego finansowania jest zależny od ilości wystawianych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców.

  Faktoring
  Średniej firmy

  AOW posiada stabilne i przejrzyste źródła finansowania w postaci emisji obligacji korporacyjnych notowanych na rynku Catalyst. To pozwala nam obsługiwać podmioty o dużym zapotrzebowaniu kapitałowym. Koszt miesięcznego finansowania jest zależny od ilości wystawianych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców klienta.