fbpx
faktoring dla małych firm

koszt
miesięcznego
finansowania

Poznaj szczegółową propozycję faktoringu dla Twojej firmy!

Zamów

lub zadzwoń: 34 372 04 76

OCENA
kontrahentów

bezpłatna

WNIOSEK
rozpatrzenie

bezpłatne

OPŁATY
stałe

brak

DECYZJA
w tym samym dniu

tak

TERMINY
płatności faktur

niestandardowe

To produkt przeznaczony dla firm, które są zainteresowane uzyskaniem limitu faktoringowego w przedziale od 100 tys. do 1 mln PLN. Oferta zarówno dla firm początkującymi, jak i tych, których pozycja rynkowa jest ugruntowana. Koszt miesięcznego finansowania mieści się w przedziale 2-3% i jest zależny od ilości wystawianych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców których faktury przekazujemy do finansowania.

W AOW elastycznie kształtujemy umowę faktoringową, dopasowując ją do potrzeb Klienta, a formalności sprowadzamy do minimum. Chcemy żebyś natychmiastowo mógł korzystać z pieniędzy zablokowanych w wystawionych fakturach.
Zamów
Faktoring - oferta dla mikro firm

Faktoring dla małych firm

Czy zastanawiałeś się kiedyś jaką przyjemnością byłyby prowadzenie własnego biznesu, bez konieczności stosowania wydłużonych terminów płatności – 60, 60, 90 dni? Kierując firmą mógłbyś się skoncentrować wyłącznie na rzeczach najważniejszych, związanych z jej rozwojem. Nie musiałbyś myśleć o ograniczeniach finansowych, które mogą nie pozwolić na przeprowadzenie zyskownej transakcji. Wykorzystanie faktoringu w prowadzeniu przedsiębiorstwa może sprawić, że z przyjemnością będziesz prowadzić swój biznes, skupiając się na zdobywaniu nowych klientów.

Faktoring - oferta dla średnich firm

Do podpisania umowy faktoringowej w AOW konieczne jest posiadanie rzetelnych odbiorców dóbr i/lub usług tzn. wypłacalnych firm, gwarantujących terminową regulację płatności na nabywane dobra/usługi. W przeciwieństwie do innych firm faktoringowych nie wymagamy posiadania przez Klienta (Faktoranta) zdolności kredytowej czy innych zabezpieczeń. Dla nas najważniejsza jest wiarygodność odbiorców, którzy płacą za wykupywane faktur . Ten czynnik decyduje przy podejmowaniu decyzji o przyznaniu limitu faktoringowego.