fbpx

AOW to firma faktoringowa która od ponad 30 lat oferuje faktoring.

Faktoring dla średnich firm

Faktoring Średniej firmy

Faktoring dla średnich firm

Koszt miesięcznego finansowania.

Faktoring dla średnich firm
Faktoring dla średnich firm

OCENA
kontrahentów

BEZPŁATNA

Faktoring dla średnich firm

WNIOSEK
rozpatrzenie

BEZPŁATNA

Faktoring dla średnich firm

OPŁATY
stałe

BRAK

Faktoring dla średnich firm

DECYZJA
w ten sam dzień

TAK

Faktoring dla średnich firm

TERMINY
płatności faktur

NIESTANDARDOWE

To produkt przeznaczony dla firm, które są zainteresowane uzyskaniem limitu faktoringowego powyżej 1 mln PLN. Oferta dla podmiotów o dużym zapotrzebowaniu kapitałowym. Możemy zaoferować limity sięgające 4 mln. PLN.

Koszt miesięcznego finansowania mieści się w przedziale 1-2% i jest zależny od ilości wystawianych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców których faktury przekazujemy do finansowania.

Skorzystaj ze wszystkich zalet jakie niesie ze sobą faktoring, wypełnij formularz a otrzymasz bezpłatną analizę w ciągu maksymalnie jednego dnia!

Wypełnij bezpłatny niezobowiązujący formularz, a otrzymasz szybką ofertę faktoringu:

  Kontrahent


  Kontrahent 2.


  Kontrahent 3.


  Faktoring dla średnich firm

  Czy zastanawiałeś się kiedyś jak przyjemnie byłoby prowadzić własny biznes, bez konieczności stosowania wydłużonych terminów płatności – 30, 60, 90 dni oraz bez martwienia się o wiarygodność płatniczą kontrahentów? 

  Kierując firmą mógłbyś się skoncentrować wyłącznie na rzeczach najważniejszych, związanych z jej rozwojem. Nie musiałbyś myśleć o ograniczeniach finansowych, które mogą nie pozwolić na przeprowadzenie zyskownej transakcji. Sen z powiek nie spędzała być ci też myśl czy w ogóle dostaniesz swoje pieniądze. 

  Wykorzystanie faktoringu może sprawić, że z przyjemnością będziesz prowadzić swoją firmę, skupiając się na tym co najważniejsze: rozwoju oraz zdobywaniu nowych klientów.

  Do podpisania umowy faktoringowej w AOW konieczne jest posiadanie rzetelnych, wypłacalnych odbiorców, gwarantujących terminową regulację płatności. Bezpłatnie przeanalizujemy twoich klientów i nadamy im odpowiednie limity finansowania.

  Nawet jeżeli jesteś nowo powstałą firmą nie jest to dla nas przeszkodą w podpisaniu umowy. Nasza firma faktoringowa nie wymaga posiadania przez ciebie zdolności kredytowej. Dla nas najważniejsza jest wiarygodność odbiorców, którzy płacą za wykupywane faktur. Ten czynnik decyduje przy podejmowaniu decyzji o przyznaniu limitu faktoringowego. 

  Faktoring dla średnich firm

  W AOW elastycznie kształtujemy umowę faktoringową, dopasowując ją do potrzeb Klienta, a formalności sprowadzamy do minimum. Chcemy żebyś natychmiastowo mógł korzystać z pieniędzy zablokowanych w wystawionych fakturach.

  Inne usługi faktoringu:

  Faktoring dla średnich firm

  Faktoring
  Mikro Firmy

  Na współpracę mogą liczyć nawet najmniejsze firmy, ponieważ AOW nie ustala minimum wymaganego obrotu. Jesteśmy również otwarci na współpracę ze start up’ami tj. podmiotami rozpoczynającymi działalność rynkową. Koszt miesięcznego finansowania jest zależny od ilości wystawianych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców.

  Faktoring dla średnich firm

  Faktoring
  Małej firmy

  Główna grupa Klientów w portfelu AOW. Sposób skonstruowania naszej oferty pozwala nam współpracować zarówno z firmami początkującymi, jak i z tymi, których pozycja rynkowa jest ugruntowana. Koszt miesięcznego finansowania jest zależny od ilości wystawionych miesięcznie faktur oraz od oceny jakości odbiorców.